KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207253
nr 1520 7253
Karin Granqvist
(f. 1965), Sverige
Oljemålning, Utan titel, abstrakt motiv. Signerad a tergo-04. Olja på duk, oramad, bildmått 25,5x25,5 cm
Karin Granqvist, svensk målare född i Sollefteå 1965.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:27:28
6/2 13:53:08
1.800 kr
6/2 17:26:24